سوالی دارید ? مطرح بفرمایید
شنبه تا پنج شنبه : 10 الی 22
جزیره کیش - بازار زیتون - طبقه دوم - واحد 4
09364588755

قوانین سایت

قوانین سایت

سیاست ها و قوانین حاکم بر سامانه exkish.com

اای ایکس کیش یک سیستم خدمات رسانی فارسی زبان آنلاین است، که با هدف ایجاد زمینه کسب درآمد خارجی و نقد کردن درآمد ارزی در سیستم های مالی و الکترونیک بین المللی برای کاربران با فعالیت سالم فراهم شده است.

این وب سایت هیچ گونه فعالیتی به موازات صرافی ها و تبادل اسکناس نداشته و تامین هزینه پرداخت تمامی خدمات خارجی و داخلی آن، از منابع درآمد کسب و کارهای اینترنتی (درآمدهای فریلنسری و انجام پروژه های بین اللمللی) می باشد.

کلیه فعالیت های این وب سایت در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و به منظور پیشگیری از کلاهبرداری و فعالیت های مجرمانه شرایط زیر برای استفاده از خدمات آن در نظر گرفته شده است.

شرایط استفاده از خدمات exkish.com

استفاده از خدمات وب سایت به معنی مطالعه کامل قوانین و پذیرفتن آنها از سوی کاربر می باشد.

این قوانین همواره بروی وب سایت ای ایکس کیش در دسترس می باشد و در صورت تغییر در آنها، در همین صفحه برای تمامی کاربران قابل رویت خواهد بود.

بند الف - شرایط عمومی استفاده از خدمات
 • الف 1– استفاده از خدمات وب سایت با ابزارهای تغییر آی پی مجاز نمی باشد و در صورت استفاده از آنها فرآیند انجام سفارش و تائید هویت کاربری کاربر با سخت گیری بیشتری انجام خواهد شد.
 • الف 2- پیش از ثبت سفارش از جزئیاتِ فرآیند انجام سفارش و ارائه خدمات سرویس دهنده آگاهی لازم را کسب نمائید، چرا که مسئولیت عدم توجه به این مسائل با کاربر خواهد بود و ای ایکس کیش هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.
 • الف 3- پروسه انجام سفارش شما بسته به نوع سرویس انتخابی از 1 ساعت تا 1 روز ممکن است به طول انجامد.
 • الف 4- در انتخاب آدرس کیف پول و یا حساب مبدا و مقصد دقت لازم را داشته باشید. چون در صورت ثبت مشخصه اشتباه مسئولیت آن بر عهده شما خواهد بود.
 • الف 5- در سفارشات از واحد و مبلغ دقیق مورد سفارش اطمینان لازم را حاصل نمائید. مسئولیت وارد کردن اعداد و ارقام اشتباه بر عهده شما خواهد بود.
 • الف 6- پیش از انجام هر سفارش نکات مربوط به خدمات رسانی هر بخش با دقت مطالعه نمائید، مسئولیت بروز مشکلات احتمالی در صورت عدم رعایت نکات ذکر شده بر عهده سفارش دهنده می باشد.
 • الف 7- در خرید و فروشها و عقد قرارداد با مشتریان داخلی و خارجی خود حتما تفاهم نامه های لازم را در خصوص نحوه انجام پروژه و پروسه پرداخت و تسویه حساب را رعایت کنید، چرا که ای ایکس کیش تنها در تبادل مالی این موضوع به شما کمک خواهد کرد و مسئولیتی در قبال عدم پرداخت هزینه از سوی کارفرما و پایبندی به تعهدات ما بین شما را ندارد.
 • الف 8- ای ایکس کیش متعهد می شود، در صورت رعایت بندهای قوانین سامانه، پس از پرداخت هزینه، سفارش شما را در بعد تبادل مالی به صورت تمام و کمال انجام دهد، اما در صورتی که عدم ارائه خدمات به دلیل نقض قوانین سرویس دهنده مربوطه باشد؛ پیگیری آن بر عهده شما خواهد بود.
 • الف 9- لغو سفارش پیش از انجام سفارش از سوی مشتری مستلزم پرداخت جریمه خواهد بود، که این مبلغ بسته به نوع درخواست متغیر خواهد بود. پس از کسر جریمه هزینه بعد از گذشت 24 ساعت به حساب مشتری برگشت داده خواهد شد.
 • الف 10 – پیش از ثبت سفارش از کارمزد و مبلغ نهایی تبادل مطمئن شوید، زیر سفارش انجام شده قابل برگشت نمی باشد.
 • الف 11: در خصوص پرداخت های خارجی و موارد شارژ حساب ای ایکس کیش تنها مسئولیت پرداخت و ارائه رسید پرداختی به شما را بر عهده دارد، مواردی چون برگشت وجه، مسدود شدن موجودی در حساب کاربری شما در سرویس مورد نظر و یا سایر موارد بر عهده شما می باشد. پس پیش از ثبت سفارش از وریفای بودن حساب کاربری و یا یا گیرنده وجه اطمینان حاصل کنید، تا دچار مشکل نشوید.
بند ب - سیاست های پیشگیری از کلاهبرداری و فعالیت های مجرمانه
 • ب 1- استفاده از کلیه خدمات وب سایت مستلزم احراز هویت کامل می باشد.
 • ب 2- پرداخت آنلاین برای استفاده از خدمات وب سایت، تنها روزانه تا سقف 500.000.000 ریال مجاز می باشد.
 • ب 3- به منظور پیگیری از سو استفاده های احتمالی برخی از افراد سود جو، کلیه نقل و انتقالات بانکی می بایست از حساب هم نام با نام کاربری صاحب حساب در وب سایت ای ایکس کیش باشد.
 • ب 4- با هدف جلوگیری از کلاهبرداری های اینترنتی، پرداخت آنلاین از کارت های بانکی، اعم از خارجی و داخلی، مستلزم ثبت شماره کارت و ارسال تصویر کارت مربوطه در پنل کاربری می باشد .
 • ب 5- برای پیشگیری از فعالیت های مجرمانه، در بخش نقد کردن درآمد های ارزی واریز وجه فقط به حساب بانکی هم نام با مشخصات احراز شده کاربر در ای ایکس کیش صورت می پذیرد .
 • ب 6- برای انجام مبادلات در ارقام بالا عقد قرار داد فیزیکی الزامی است، و این مسئله با تشخیص تیم کارشناسی ای ایکس کیش صورت خواهد پذیرفت.
 • ب 7- ای ایکس کیش هر زمان که لازم باشد بسته به صلاح دید واحد مالی، می تواند درخواست مدارک شناسایی صاحب حساب را داشته باشد و یا حتی درخواست مصاحبه تصویری را برای نمایش مدارک و جهت اطمینان خاطر از حقیقی بودن مدارک ارسالی را داشته باشد.
بند ج - اعلان هشدارهای لازم و سلب مسئولیت
 • ج 1 – به هیچ عنوان مدارک و حساب کاربری خود را در اختیار دیگران (حتی فامیل و دوستان صمیمی) قرار ندهید، چرا که مسئولیت هر گونه سو استفاده احتمالی از مدارک و حساب کاربری شما بر عهده صاحب حساب می باشد. ای ایکس کیش هیچ گونه مسئولیتی در این باره نخواهد داشت.
 • ج 2 – مدارک ارسالی شما نزد وب سایت محفوظ است، اما در صورت هرگونه تخلف و در خواست قضایی مستندات حساب کاربری فرد متخلف در اختیار مراجع ذیصلاح قرار داده خواهد شد.
 • ج 3 – به هیچ عنوان فریب افرادی که به بهانه حضور در خارج از کشور امکان دسترسی و افتتاح حساب در ایران را ندارند را نخورید و از افتتاح حساب برای این افراد خودداری نمائید.
 • ج 4 – از ثبت نام با مشخصات لاگین (ایمیل و کلمه عبور) یکسان در ای ایکس کیش و سایر وب سایت ها اجتناب کنید. چراکه برخی از وب سایت های جعلی با هدف سو استفاده به حساب و مدارک شما اقدام دسترسی پیدا خواهند کرد و مشکلاتی برای شما ایجاد خواهند کرد، که مسئولیت تمامی این مشکلات با شما خواهد بود.
 • ج 5 – در حفظ نام کاربری و کلمه عبور دقت لازم را داشته باشید ، چرا که ای ایکس کیش هیچ گونه مسئولیتی در قبال سهل انگاری کاربر در خصوص حفظ اطلاعات حساب کاربری خود ندارد.
ex-kish.png
ای ایکس کیش ، صرافی ارزهای دیجیتال در جزیره کیش متعلق به مجموعه استارتاپ کیش بلاکچین می باشد . کیش بلاکچین برگزار کننده اولین همایش اقتصاد مبتنی بر بلاکچین در مرکز همایش های بیت المللی جزیره زیبای کیش ( آبان 1398 ) و یکی از زیر مجموعه های کیش لایف می باشد. عرضه ارز دیجیتال گردشگری ( گیش لاورز کوین) از جمله برنامه های پیش رو این مجموعه می باشد .

تماس با ما

آدرس : جزیره کیش - بازار زیتون - طبقه دوم - واحد 4
واتس آپ و تلگرام : 09364588755
ایمیل :info@exkish.com

 

پرداخت آنلاین

طراحی سایت : طراحی آنلاین کیش